30 01 2015

Haklılar; Sryza hırsızlığı başaramaz sağcılar kına yaksın

Sryza'nın ekonomik çıkışı başaramayacağı propagandası yapanlara bir bakın hepsinin evleri arabaları işleri güçleri yerinde. Kimse işsizliğin açlığın sömürünün bu sağ rejimler boyunca yükseldiğini, işçi ölümlerinin yine bu ırkçı sağcı faşist diktacı yönetimler zamanında korkunç boyutlara ulaştığını görmek istemiyor
 
Öyle bir psikoloji yaratmaya çalışıyorlar ki sanki sağcılar dünya üzerinde üretimi yaşamı organize etmeyi bulmuşlar da sol, daha doğrusu komünistler sosyalistler devrimciler, sosyal demokratlar, yeşiller ekolojistler çevreciler sömürgen olarak yaşamışlar! 
 
Zavallı şeyler sizi,
Sömürü düzeninin koruyucusu dünyada hep sağcılar; faşistler şovenistler, ırkçılar ayrımcılar yani sizler olmadınız mı! Ekonomi gelişiyor ilerliyoruz dediğiniz her ülkede işsizlik enflasyon pahalılık ağır vergiler vurgunlar doğa katliamları sizlerin asıl eseri olmadı mı!
 
Sryza yapamaz diyerek neyi yapamayacağını tartışmıyorlar; Sanki demokrasi sosyalizm diyenler bütün dünyada uzun yıllar iktidarda kaldı da sorunları çözemedi. 

Zavallı kapitalizm övücü sömürü katliam hırsızlık yanlıları,
Yıkılan sovyetlerde bile ev sorunu iş sorunu, gelecek meslek eğitim sorunu çözülmüştü. Sağlık eğitim konut parasızdı. 
 
Siz zavallılar, biz geziciler bu ülkenin bu durumunda bile işbaşına gelsek hiçbir sağ hükümetin çözemediği bu sorunları Türkiyede 1 yıl içinde yurttaşların çoğunluğu lehine çözeriz. Hırsız ve katil sürülerinin halka sürünmeyi ölümü açlığı reva görerek azınlık bir kesimin çıkarlarına dayalı bu zulüm diktatörlüğünün halk lehine çözdüğü bir tek sorun söyleyebilir gösterebilir misiniz!
 
Sryza'nın Yunaniatan'da sorunları çözemeyeceği propagandasını yapanlar aslında bizlerin bu ülkenin sorunlarını halk lehine çözebilecek bir hedefe yönelmemize esin vermesinden korkuyor, saltanatın yıkılacağını düşünerek ideolojik psikolojik üstünlüğü elde tutmaya çalışıyorlar.
 
Zavallılar geçti o günler. Yıkılacaksınız;
Doğanın, emeğin, yaşamın üzerindeki tahakkümünüz son bulacak. Dert etmeyin hem de yeryüzünün tamamında sayılı artık günleriniz.Küresel soygun düzeni kapitalizminiz nasıl olduğuna asla akıl erdiremediğiniz Gezi Ayaklanması benzeri geniş çaplı küresel dalgaların altında kalacak. Paraları pulları hiç bir asalağı kurtarmaya yetmeyecek.
 
Sryza sadece Yunan isyanının parlementer biçimi değil Küresel intifadanın şafağıdır. Selam olsun.

0
0
0
Yorum Yaz